Türkiye’de ambalaj sektöründe 2015 yılında bir ilke imza atarak anti-korozif katlanabilir kontrplak ambalaj sandığı üretmekte olan fabrikamız organize sanayi kuruluşu olarak profesyonel ekibi ile konusunda ilkleri başarmaya devam etmektedir Her sene hizmet anlayışını geliştiren firmamız konusunda Türkiye’de bir çok lider sanayi kuruluşunun paketlemede çözüm ortağıdır.

Katlanabilir sanayi ambalaj sandıklarının yanı sıra ambalajı destekleyen malzemelerin de tedariğine başlayarak paketleme hizmetleri ile ihtiyaç duyulan tüm sanayi ambalaj malzemelerinin tedarikini yapmaya başlamıştır.

Asıl konumuz olan katlanabilir kontrplak ambalajlarının yanı sıra diğer sanayi ambalaj malzemelerinin bayilikleri, kontrplak ve ahşap hammadde temini, deniz aşırı paketleme hizmeti, ev gereçleri, özel sektör ve kurumlara paketleme hizmeti, yurt içi yurt dışı lojistik desteği sağlayan firmamız Türkiye’deki sektör liderliğinin yanı sıra konusunda Dünyada sayılı üreticiler arasındadır.

İç piyasanın yanı sıra Avrupa birliği ve Ortadoğuya ihracat yapmaktadır. Daima yüksek kaliteyi ve ürün sonrası hizmet anlayışını hedefleyen firmamız Dünya markası olabilme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.